Petržalka, MÚ Petržalka, Naposledy komentované, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - prečo boli odstránené spomalovače?

Petržalka - Kopčianska
30. júla 2021 Komentáre6 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Haanova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Haanova
03. októbra 2020 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - problémové parkovanie

Petržalka - Romanova
04. augusta 2020 Komentáre5 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Lenardova - prehliadnuteľné betónové hrbolce

Petržalka - Lenardova
20. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Smolenická-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Petržalka - Smolenická
06. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej - starý stavebný odpad

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
29. mája 2021 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - neohlásené stavebné úpravy

Petržalka - Farského
14. mája 2021 Komentáre7 Hodnotenie7
V riešení
 
meno užívateľa

Rovniankova - suché stromy

Petržalka - Rovniankova
20. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jasovská - neorezaný strom

Petržalka - Jasovská
30. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - betónová platňa a dlažobné kocky

Petržalka - Romanova
18. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska 17 - rozkopaný chodník

Petržalka - Holíčska
20. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska - rozbitý retardér, zo zeme trčia skrutky

Petržalka - Holíčska
22. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - preplnený kôš

Petržalka - Jantárová cesta
20. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Šášovská - neostrihaný krík

Petržalka - Šášovská
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bzovícka - zarastený chodník

Petržalka - Bzovícka
29. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie1