Petržalka, MÚ Petržalka, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Starhradská - nedoplnené sáčky na psie extrementy

Petržalka - Starhradská
27. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Šášovská - neostrihaný krík

Petržalka - Šášovská
26. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Jungmannova - zberná nádoba s odpadom

Petržalka - Jungmannova
26. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Námestie hraničiarov
26. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - značka na chodníku

Petržalka - Romanova
26. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - odstavené vozidlo bez EČV

Petržalka - Dolnozemská cesta
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Lietavská
23. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska 17 - rozkopaný chodník

Petržalka - Holíčska
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Markova - nevysypaný kôš

Petržalka - Markova
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Černyševského - odlomený drevený schodík na schodisku

Petržalka - Černyševského
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - chýbajúci kôš

Petržalka - Jantárová cesta
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - preplnený kôš

Petržalka - Jantárová cesta
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rovniankova - suché stromy

Petržalka - Rovniankova
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - suché stromy

Petržalka - Romanova
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Markova - zlomený konár

Petržalka - Markova
20. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0