Petržalka, Hlavné mesto SR Bratislava, Najaktívnejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci chodník na Viedenskej ceste

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
04. marca 2020 Komentáre8 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Tupolevova - Dlhodobo nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Tupolevova
02. júla 2019 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Sad Janka kráľa - nebezpečné plechové nosníky

Petržalka - Sad Janka Kráľa
16. septembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie5
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Sad Janka Kráľa - grafity na betónovom objekte

Petržalka - Sad Janka Kráľa
01. júna 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Most SNP (býv. Nový most) - znečistený chodník

Petržalka - Most SNP (býv. Nový most)
17. júna 2020 Komentáre5 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Rovniankova - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Rovniankova
27. októbra 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výjazd na Nový most - zábradlia a zábrany

Petržalka - Výjazd na Nový most
26. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie4
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Kopčianska - nerovná prídlažba, asfalt presahujúci na prídlažbu

Petržalka - Kopčianska
20. júla 2021 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Vojenský cintorín - suché kríky

Petržalka - Kopčianska
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - dva poškodené reklamné nosiče

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Most SNP (býv. Nový most) - hrdzavé stĺpiky

Petržalka - Most SNP (býv. Nový most)
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova-stavby a budovy-opustená budova

Petržalka - Romanova
18. februára 2019 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Sad Janka Kráľa-stavby a budovy-zlý stav budovy

Petržalka - Sad Janka Kráľa
31. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Krasovského-Mestský mobiliár-iné

Petržalka - Krasovského
14. júna 2019 Komentáre7 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Sad Janka Kráľa - nefunkčná fontána

Petržalka - Sad Janka Kráľa
26. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie5