Petržalka, Magistrát hlavného mesta, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - čierna skládka pod nadjazdom

Petržalka - Kopčianska
21. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výjazd na Nový most-zničené a chýbajúce stĺpy verejného osvetl.

Petržalka - Výjazd na Nový most
20. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - suchá zeleň v kvetináčoch

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
20. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Šustekova - ide o nelegálnu reklamu?

Petržalka - Šustekova
20. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - odpadky na verejnom priestranstve

Petržalka - Rusovská cesta
16. septembra 2019 Komentáre5 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Pri seči - čierna skládka pneumatík pod mostom Apollo

Petržalka - Pri seči
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - čierne skládky

Petržalka - Kopčianska
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - značka pri zjazde z Panónskej je poškodená

Petržalka - Panónska cesta
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - Chýba značka Daj prednosť v jazde

Petržalka - Rusovská cesta
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - povrch zastávky žst. Petržalka je poškodený

Petržalka - Kopčianska
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

NEKULTÚRNY DOM KULTÚRY

Petržalka - Vígľašská
13. marca 2017 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Petržalka - Bratská
17. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Prepad trávnika pri kanalizácii

Petržalka - Jasovská
21. júna 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Stromy nad chodníkom si pýtajú orezať

Petržalka - Vlastenecké námestie
08. augusta 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - popadané suché konáre vedľa zastávky

Petržalka - Jantárová cesta
07. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0