Petržalka, Dopravný podnik Bratislava, a.s., Najaktívnejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Smetné koše na Farského - električkovej zastávke

Petržalka - Farského
07. júla 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok, nedokoncena zastavka, a padajuci kus muru

Petržalka - Kutlíkova
08. augusta 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbakúce smetné koše na zastávkach Kolmá

Petržalka - Panónska cesta
15. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Práca grafiťákov alebo mesta ci DPB?

Petržalka - Bosákova
31. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zničená zastávka MHD

Petržalka - Panónska cesta
25. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - neporiadok a odpadky na zastávke

Petržalka - Jantárová cesta
18. decembra 2019 Komentáre9 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - nečitateľný cestovný poriadok MHD

Petržalka - Mánesovo námestie
23. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0