Petržalka, Dopravný podnik Bratislava, a.s., V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - nedá sa platiť kartou

Petržalka - Jantárová cesta
09. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Jantárová cesta
10. apríla 2021 Komentáre4 Hodnotenie3
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Topoľčianska - chýbajúce/nedostatočné osvetlenie

Petržalka - Topoľčianska
03. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - nesprávne umiestnený kôš

Petržalka - Rusovská cesta
26. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
August 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - poškodený automat na lístky

Petržalka - Jantárová cesta
01. septembra 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Október 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Burina na zastávke

Petržalka - Jungmannova
18. októbra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0