Petržalka, Dopravný podnik Bratislava, a.s., Najobľúbenejšie za týždeň, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - zle umiestnená informačná tabuľa

Petržalka - Rusovská cesta
17. septembra 2021 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Burina na zastávke

Petržalka - Jungmannova
18. októbra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - poškodený automat na lístky

Petržalka - Jantárová cesta
01. septembra 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - nesprávne umiestnený kôš

Petržalka - Rusovská cesta
26. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Topoľčianska - chýbajúce/nedostatočné osvetlenie

Petržalka - Topoľčianska
03. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Klokočova - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Klokočova
04. apríla 2021 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Jantárová cesta
10. apríla 2021 Komentáre4 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - nedá sa platiť kartou

Petržalka - Jantárová cesta
09. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta-MHD-zlé nastavenie cestovného poriadku

Petržalka - Panónska cesta
03. augusta 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Budatínska
15. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bosákova - odpadky v koľajisku električky

Petržalka - Bosákova
23. augusta 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Budatínska - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Budatínska
13. septembra 2021 Komentáre2 Hodnotenie1