Petržalka, Verejné služby, Siemens, Najobľúbenejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Hálova - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Hálova
04. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - poškodená lampa 130/132

Petržalka - Znievska
22. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Hrdzave lampy

Petržalka - Gercenova
20. februára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce osvetlenie na parkovisku Tupolevova

Petržalka - Tupolevova
04. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyvalený pozostatok lampy na Švabinského 6

Petržalka - Andrusovova
20. júla 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neodborne asanovaný stĺp pouličného osvetlenia

Petržalka - Švabinského
04. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie - parčík Dudova

Petržalka - Dudova
21. mája 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Jasovskej ceste

Petržalka - Jasovská
09. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitá lampa pri parku v Petržalke

Petržalka - Vavilovova
25. augusta 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbité verejné osvetlenie

Petržalka - Wolkrova
13. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Wolkrova - rozbitá lampa

Petržalka - Wolkrova
28. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Ševčenkova - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Ševčenkova
01. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0