Petržalka, stĺpik, Dopravné značenie, Naposledy komentované, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - vyvalené stĺpiky

Petržalka - Kopčianska
21. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Ševčenkova-stĺpik-chýbajúci

Petržalka - Ševčenkova
16. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska-stĺpik-poškodený

Petržalka - Tematínska
18. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Einsteinova - nasadenie stĺpikov

Petržalka - Einsteinova
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Kutlíkova - nadbytočný stĺp

Petržalka - Kutlíkova
19. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zadunajská cesta - krivé a vyblednuté stĺpiky

Petržalka - Zadunajská cesta
01. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - poškodené stĺpiky

Petržalka - Daliborovo námestie
26. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1