Petržalka, Dopravné značenie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - zle označený priechod pre chodcov

Petržalka - Starohájska
04. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - zle nastavený semafor

Petržalka - Bratská
01. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - nebezpečné riešenie dopravnej situácie

Petržalka - Dolnozemská cesta
23. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Kutlíkova - nadbytočný stĺp

Petržalka - Kutlíkova
19. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Brančská - 2 chýbajúce spomalovače

Petržalka - Brančská
11. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská - nebezpečný a neprehľadný priechod pre chodcov

Petržalka - Lietavská
18. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Gercenova-vertikálna značka-poškodená

Petržalka - Gercenova
15. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - posprejovaná značka zákazu vjazdu

Petržalka - Bradáčova
08. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - nedomaľované vodorovné značenie

Petržalka - Bratská
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Záporožská - chýbajúci priechod pre chodcov cez cyklotrasu

Petržalka - Záporožská
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Einsteinova - nasadenie stĺpikov

Petržalka - Einsteinova
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vyšehradská - bezpečnosť detí na chodníku pred ZŠ Narnia

Petržalka - Vyšehradská
14. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie11
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - nedostatočné označenie cesty pri Danubiane

Petržalka - Kopčianska
14. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Petržalka - Bratská
17. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tupolevova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Tupolevova
07. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1