Petržalka, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova - neostrihaný krík

Petržalka - Mamateyova
02. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - výrastky dreviny zaberajú chodník

Petržalka - Námestie hraničiarov
06. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gercenova - odstavené vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Gercenova
23. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Röntgenova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Röntgenova
22. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska - Poškodený basketbalový kôš

Petržalka - Budatínska
22. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Beňadická - rozkopaný trávnik a nezahrnutá jama

Petržalka - Beňadická
21. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - preplnený kôš na zastávke

Petržalka - Jantárová cesta
15. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska - zdevastovaný chodník

Petržalka - Holíčska
15. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska - rozkopaný chodník

Petržalka - Holíčska
15. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Planckova - rozbitá flaša

Petržalka - Planckova
14. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - odpadky na verejnom priestranstve

Petržalka - Rusovská cesta
14. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Nobelovo námestie - pitie alkoholu na verejnosti

Petržalka - Nobelovo námestie
21. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - dlhodobo odstavené zahraničné vozidlo

Petržalka - Jantárová cesta
13. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova - odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Gessayova
13. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Námestie hraničiarov
13. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie1