Petržalka, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na tráve - Tyršovo nábrežie

Petržalka - Tyršovo nábrežie
04. októbra 2018 Komentáre13 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - suchý strom

Petržalka - Jantárová cesta
06. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Tyršovo nábrežie
31. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - chýbajúci kanalizačný poklop

Petržalka - Dolnozemská cesta
02. mája 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zuzany Chalupovej - priechod pre chodcov je zle osvetlený

Petržalka - Zuzany Chalupovej
06. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - stará vyblednutá a popísaná tabula

Petržalka - Dolnozemská cesta
29. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta-stará časť - dobudovanie parkovacich miest

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
27. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - dlhodobo odstavené vozidlá na chodníku

Petržalka - Starohájska
27. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská - upchatý kanál v zákrute

Petržalka - Lietavská
04. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Tupolevova - chýbajúce osvetlenie

Petržalka - Tupolevova
16. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Udernícka - vrak auta SC578BS

Petržalka - Kopčianska
04. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - vyvalené stĺpiky

Petržalka - Kopčianska
21. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Krásnohorská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Krásnohorská
31. marca 2020 Komentáre7 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - preplnený kôš

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
15. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova - nekvalitná oprava chodníka

Petržalka - Mamateyova
15. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1