Petržalka, Cesty a chodníky, Iné, Naposledy komentované, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - stĺpik

Petržalka - Námestie hraničiarov
22. júla 2021 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Betliarska-chodník-chýbajúci

Petržalka - Betliarska
12. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Hálova-chodník-poškodená dlažba

Petržalka - Hálova
19. júna 2019 Komentáre7 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitá cesta - Kaukazská

Petržalka - Kaukazská
15. júna 2014 Komentáre12 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Antolská - výtlk pred nemocnicou

Petržalka - Antolská
26. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska - poškodené zábradlie

Petržalka - Tematínska
14. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - cyklotrasa zarastená burinou

Petržalka - Dolnozemská cesta
26. augusta 2020 Komentáre3 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - chodník

Petržalka - Strečnianska
19. februára 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbité schodisko na Rovniankovej

Petržalka - Rovniankova
09. júna 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nekvalitná práca (Holíčska)

Petržalka - Holíčska
11. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zničené chodníky a výrazne poškodená trávnatá plocha

Petržalka - Macharova
15. januára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neunosná situácia s cyklistami na chodníku Bosákova

Petržalka - Bosákova
28. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zničená dlažba

Petržalka - Sad Janka Kráľa
27. augusta 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečné schody na terasu

Petržalka - Holíčska
05. januára 2017 Komentáre7 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodniku, nedá sa prejsť s kočíikom

Petržalka - Romanova
30. decembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0