Petržalka, Dopravné značenie, Iné, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - Chýbajúce prechody pre chodcov

Petržalka - Švabinského
27. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce dopravné značenie - zákaz zastavenia

Petržalka - Švabinského
30. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2018
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Zabezpečenie prechodu cez cestu - Ovsište

Petržalka - Jankolova
10. júna 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
Apríl 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Pretočená dopravná značka

Petržalka - Strečnianska
17. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Odpílený stĺpik

Petržalka - Šustekova
25. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Pokazený a vlastne úplne zbytočný retardér na Pečnianskej

Petržalka - Pečnianska
19. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0