Petržalka, Dopravné značenie, Iné, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - nadbytočný stĺp

Petržalka - Bratská
19. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Černyševského - rozhľadové podmienky

Petržalka - Černyševského
18. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - nedostatočné označenie cesty pri Danubiane

Petržalka - Kopčianska
14. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Petržalka - Bratská
17. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska-stĺpik-poškodený

Petržalka - Tematínska
18. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce dopravné značenie - zákaz zastavenia

Petržalka - Švabinského
30. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Pretočená dopravná značka

Petržalka - Strečnianska
17. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Odpílený stĺpik

Petržalka - Šustekova
25. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0