Petržalka, Dopravné značenie, Iné, Najobľúbenejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska-stĺpik-poškodený

Petržalka - Tematínska
18. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Černyševského - rozhľadové podmienky

Petržalka - Černyševského
18. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Petržalka - Bratská
17. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - nedostatočné označenie cesty pri Danubiane

Petržalka - Kopčianska
14. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Odpílený stĺpik

Petržalka - Šustekova
25. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pretočená dopravná značka

Petržalka - Strečnianska
17. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce dopravné značenie - zákaz zastavenia

Petržalka - Švabinského
30. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0