Petržalka, chodník, Cesty a chodníky, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Naposledy komentované, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Strečnianska - chodník zaprataný autami

Petržalka - Strečnianska
13. júna 2021 Komentáre5 Hodnotenie8
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - znečistený chodník

Petržalka - Starohájska
08. júna 2021 Komentáre4 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Vavilovova - autá blokujú chodník

Petržalka - Vavilovova
27. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - chodník znečistený bahnom

Petržalka - Kopčianska
17. januára 2020 Komentáre13 Hodnotenie3