Petržalka, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Najaktívnejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Strečnianska - chodník zaprataný autami

Petržalka - Strečnianska
13. júna 2021 Komentáre3 Hodnotenie8
V riešení
 
meno užívateľa

Gercenova - problémové parkovanie

Petržalka - Gercenova
08. októbra 2020 Komentáre6 Hodnotenie9
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Šustekova - problémové parkovanie

Petržalka - Šustekova
02. júna 2021 Komentáre5 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Psie výkaly

Petržalka - Krásnohorská
04. marca 2010 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Psie výkaly

Petržalka - Strečnianska
02. mája 2012 Komentáre9 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie pri priechode - Petržalské korzo

Petržalka - Gercenova
08. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na priechode pre chodcov

Petržalka - Gercenova
08. októbra 2012 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Nedostavané garáže

Petržalka - Dolnozemská cesta
22. novembra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci pod domom

Petržalka - Rovniankova
06. novembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov - chýbajúce značenie

Petržalka - Krásnohorská
05. februára 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Herňa a krčmy na Hálovej ulici

Petržalka - Hálova
09. marca 2013 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku - Holíčska 18

Petržalka - Holíčska
14. marca 2013 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Špakovisko

Petržalka - Holíčska
25. marca 2013 Komentáre7 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci

Petržalka - Markova
27. apríla 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neprispôsobiví občania v parku

Petržalka - Tupolevova
30. apríla 2013 Komentáre8 Hodnotenie0