Petržalka, Zeleň a životné prostredie, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Najaktívnejšie, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Panónska cesta - vyjazdené koľaje na trávnatej ploche

Petržalka - Panónska cesta
24. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Psie výkaly

Petržalka - Krásnohorská
04. marca 2010 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Psy v Sade Janka Kráľa

Petržalka - Sad Janka Kráľa
16. mája 2011 Komentáre14 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Porušovanie zákonov: Park Ševčenkova

Petržalka - Ševčenkova
25. marca 2014 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nicenie zelene a chodnika

Petržalka - Holíčska
05. februára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Konickari

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
27. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kŕmenie labutí na Draždiaku

Petržalka - Topoľčianska
18. augusta 2016 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Včerajšie vyčíňanie asociálov na ZŠ Holíčska

Petržalka - Smolenická
17. júla 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výkalmi znečistené námestie

Petržalka - Humenské mýto
09. marca 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Klokočova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Petržalka - Klokočova
11. júna 2019 Komentáre6 Hodnotenie6