Petržalka, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Antolská - dlhodobo odstavené vozidlo

Petržalka - Antolská
05. júla 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - problémové parkovanie

Petržalka - Romanova
23. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska - znečistený chodník

Petržalka - Starohájska
08. júna 2021 Komentáre4 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska - problémové parkovanie

Petržalka - Budatínska
14. mája 2021 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gercenova - problémové parkovanie

Petržalka - Gercenova
08. októbra 2020 Komentáre6 Hodnotenie9
V riešení
 
meno užívateľa

Gercenova - problémové parkovanie

Petržalka - Gercenova
21. januára 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vavilovova - autá blokujú chodník

Petržalka - Vavilovova
27. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Šustekova - problémové parkovanie

Petržalka - Šustekova
02. júna 2021 Komentáre6 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Strečnianska - chodník zaprataný autami

Petržalka - Strečnianska
13. júna 2021 Komentáre5 Hodnotenie8
V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Petržalka - Budatínska
26. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Záporožská - Jazda a státie na cyklotrase a pešej zóne

Petržalka - Záporožská
09. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Blagoevova - pitie alkoholu na verejnosti

Petržalka - Blagoevova
23. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Planckova-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Planckova
23. marca 2021 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Šintavská - problémové parkovanie

Petržalka - Šintavská
07. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Mlynarovičova - autá parkujúce pred schodmi

Petržalka - Mlynarovičova
15. novembra 2020 Komentáre3 Hodnotenie2