Petržalka, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - autá ignorujú zákaz jazdy po Starom moste

Petržalka - Jantárová cesta
21. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Nedostavané garáže

Petržalka - Dolnozemská cesta
22. októbra 2012 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Auta blokujú vstup do škôlky na Vyšehradskej

Petržalka - Vyšehradská
07. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie dodávok na sídlisku

Petržalka - Furdekova
11. decembra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku - Fedinová

Petržalka - Fedinova
12. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci prespávajúci na schodisku (Znievska 13)

Petržalka - Znievska
13. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výstavba park. domu Digital Park III a hluk v noci

Petržalka - Černyševského
20. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Včerajšie vyčíňanie asociálov na ZŠ Holíčska

Petržalka - Smolenická
17. júla 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci Jiráskova

Petržalka - Jiráskova
12. júla 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Oprava "parkoviska"

Petržalka - Šintavská
30. júna 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Konský trus na chodníku

Petržalka - Námestie hraničiarov
10. mája 2014 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

"Vykupujem starý nábytok"

Petržalka - Kutlíkova
16. júna 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie v zákaze na chodníku a tráve.

Petržalka - Rovniankova
04. marca 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Porušovanie zákonov: Park Ševčenkova

Petržalka - Ševčenkova
25. marca 2014 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nelogicky umiestené stĺpiky

Petržalka - Lenardova
09. februára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0