Petržalka, Dopravné značenie, Najaktívnejšie, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Romanova - vyblednuté dopravné značenie "Daj prednosť v jazde"

Petržalka - Romanova
09. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov - chýbajúce značenie

Petržalka - Krásnohorská
05. februára 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Petržalské korzo - parkovanie pri prechode

Petržalka - Gercenova
17. novembra 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chodník obostavaný autami

Petržalka - Beňadická
26. januára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chybajuce zabradlie pri ceste

Petržalka - Pankúchova
05. februára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chybajuce znacenie pre priechod pre chodcov

Petržalka - Dolnozemská cesta
05. marca 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená značka

Petržalka - Topoľčianska
29. marca 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zriadenie priechodu pre chodcov, parkujúce autá Černyševského

Petržalka - Černyševského
10. apríla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Obnova priechodu pre chodcov Farského ulica

Petržalka - Farského
10. apríla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpílený stĺpik

Petržalka - Šustekova
25. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nerešpektovanie zákazu

Petržalka - Černyševského
07. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vytŕčajúci obrubník na prechode pre chodcov pri divadle Aréna

Petržalka - Sad Janka Kráľa
15. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zlé značenie

Petržalka - Tematínska
05. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pretočená dopravná značka

Petržalka - Strečnianska
17. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nevideteľný prechod

Petržalka - Pajštúnska
22. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0