Petržalka, MÚ Petržalka

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Jiráskova - suchý strom

Petržalka - Jiráskova
15. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bulíkova - suché konáre

Petržalka - Bulíkova
15. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Krásnohorská - farba nestriekaná na špinu a kamene

Petržalka - Krásnohorská
15. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Osuského - problémové parkovanie

Petržalka - Osuského
13. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Krásnohorská - chýbajúci kôš

Petržalka - Krásnohorská
13. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Jasovská - neorezaný strom

Petržalka - Jasovská
13. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Vígľašská - zlomený konár na chodníku

Petržalka - Vígľašská
13. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova - poškodené detské ihrisko

Petržalka - Gessayova
12. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Znievska - vyhodený nábytok vedľa kontajnerového stojiska

Petržalka - Znievska
11. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Romanova - problémové vyznačenie parkovacích miest

Petržalka - Romanova
10. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Prokofievova - upchatá kanalizácia na zastávke

Petržalka - Prokofievova
10. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lachova - dlhodobo odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Lachova
08. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Ševčenkova - výtlk

Petržalka - Ševčenkova
12. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova 47 - dlhodobo odstavené vozidlo s EČV, bez platnej STK

Petržalka - Gessayova
08. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova 47 - dlhodobo odstavené vozidlo

Petržalka - Gessayova
08. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2