Petržalka, Cesty a chodníky, MÚ Petržalka, Naposledy zodpovedané samosprávou

V riešení
 
meno užívateľa

Chodník okolo Panónskej

Petržalka - Panónska cesta
06. septembra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistený chodník

Petržalka - Ševčenkova
20. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vysoká burina na chodníku

Petržalka - Vyšehradská
12. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Smolenická-Cesty a chodníky-iné

Petržalka - Smolenická
10. januára 2019 Komentáre10 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Vytrhnutá zábrana

Petržalka - Tupolevova
21. marca 2018 Komentáre6 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jungmannova - zosúvajúci sa betón

Petržalka - Jungmannova
29. mája 2020 Komentáre3 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská-chodník-výtlk

Petržalka - Lietavská
28. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pankúchova - prepadnutý chodník

Petržalka - Pankúchova
30. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Špinavý a neudržiavaný chodník na Hrobákovej

Petržalka - Hrobákova
09. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbané okraje ciest na Lenardovej ul.

Petržalka - Lenardova
19. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dubnická - znečistený chodník a cesta

Petržalka - Dubnická
05. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Farského - znečistený chodník

Petržalka - Farského
07. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený trávnik a zablatený chodník pri výstavbe Zehrianska 6

Petržalka - Humenské mýto
13. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

MŠ Strečnianska 2, Špinavá prístupová cesta do škôlky

Petržalka - Strečnianska
27. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Používanie posypovej soli

Petržalka - Antolská
09. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0