Petržalka

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť - suchá zeleň v kvetináčoch

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
20. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - náletová zeleň pri detskom ihrisku

Petržalka - Mánesovo námestie
20. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - náletová zeleň zasahuje do chodníka

Petržalka - Mánesovo námestie
20. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Kopčianska - povrch zastávky žst. Petržalka je poškodený

Petržalka - Kopčianska
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Pri seči - čierna skládka pneumatík pod mostom Apollo

Petržalka - Pri seči
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Kopčianska - čierne skládky

Petržalka - Kopčianska
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie v okolí Jasovskej 45

Petržalka - Jasovská
19. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Panónska cesta - značka pri zjazde z Panónskej je poškodená

Petržalka - Panónska cesta
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Rusovská cesta - Chýba značka Daj prednosť v jazde

Petržalka - Rusovská cesta
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - roztrhané elektrické vedenie špatí prírodu

Petržalka - Jantárová cesta
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Gercenova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Gercenova
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Nobelovo námestie - porušovanie zákazu vjazdu

Petržalka - Nobelovo námestie
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Tematínska-strom-invazívna rastlina

Petržalka - Tematínska
15. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Petržalka - Bratská
17. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - poškodený betón na zastávke MHD

Petržalka - Dolnozemská cesta
14. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3