Petržalka, Siemens, Naposledy komentované

V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Gessayova
23. februára 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Markova - nefunkčné lampy

Petržalka - Markova
16. apríla 2020 Komentáre11 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Znievska-osvetlenie-nefunkčné

Petržalka - Znievska
28. januára 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - poškodená lampa 130/132

Petržalka - Znievska
22. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý kryt osvetlenia

Petržalka - Holíčska
09. augusta 2017 Komentáre10 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbité verejné osvetlenie

Petržalka - Gessayova
15. novembra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tematínska - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Tematínska
17. októbra 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Znievska - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Znievska
30. októbra 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Ľubovnianska - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Ľubovnianska
05. októbra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Topoľčianska - lampa bez tienenia

Petržalka - Topoľčianska
05. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejené osvetlenie

Petržalka - Starhradská
31. januára 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstranené osvetlenie

Petržalka - Haanova
27. októbra 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Neosvetlená cesta na jednej strane Romanova

Petržalka - Romanova
11. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Tematínska - nefunkčné osvetlenie na moste

Petržalka - Tematínska
11. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Daliborovo námestie
15. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0