Petržalka, Iné

Zápach zo Slovnaftu - Lachova

Petržalka - Lachova


06. októbra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
September 2018

Chýbajúce vodorovné značenie Kremnická

Petržalka - Kremnická


21. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Reklama na nadjazde

Petržalka - Holíčska


19. septembra 2018

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Veľmi jasné svetlo

Petržalka - Ševčenkova


13. septembra 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
August 2018

Poškodený elektrický kábel na stožiari

Petržalka - Topoľčianska


31. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Výmoly a prepadliská na ul.Kolmá

Petržalka - Kolmá


24. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
V riešení
 

Opäť nahnuté dopravné značky pri ŽSP

Petržalka - Kopčianska


12. augusta 2018

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Džungľa na Krasovského

Petržalka - Krasovského


03. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Júl 2018

Parkovanie v zóne zákazu parkovania Gogoľova 26

Petržalka - Gogoľova


29. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Upchatý kanál (Osuského)

Petržalka - Osuského


29. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Neošetrené kríky (Holíčska)

Petržalka - Holíčska


27. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Lúka

Petržalka - A. Gwerkovej


07. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Neudržiavaný areál Draždiaku

Petržalka - Tematínska


05. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Jún 2018

Nebezpečne rozpadávajúca sa terasa

Petržalka - Jungmannova


27. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený