Petržalka, Iné

V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - spadnuté konáre

Petržalka - Dolnozemská cesta
14. septembra 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova - poškodené oplotenie

Petržalka - Gessayova
13. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jasovská - nebezpečná reklama

Petržalka - Jasovská
12. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pajštúnska - hrdzavá rozvodná skriňa

Petržalka - Pajštúnska
07. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bosákova - poškodená rozvodná skriňa

Petržalka - Bosákova
07. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
August 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - prepadnutý chodník

Petržalka - Farského
23. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - zvyšky rákosia a odpad

Petržalka - Romanova
21. augusta 2021 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - nadbytočný stĺp

Petržalka - Bratská
19. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jungmannova - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Jungmannova
08. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
Júl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - stĺpik

Petržalka - Námestie hraničiarov
22. júla 2021 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Betliarska-chodník-chýbajúci

Petržalka - Betliarska
12. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Jún 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Vilová - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Vilová
21. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Iljušinova-chodník-bariéra na chodníku

Petržalka - Iljušinova
17. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - poškodená dlažba a kovové rámy

Petržalka - Kopčianska
17. júna 2021 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - po kosení ostala kopa

Petržalka - Znievska
08. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie2