Petržalka, chodník, Cesty a chodníky, Naposledy komentované

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúci chodník

Petržalka - Námestie hraničiarov
09. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pankúchova - prepadnutý chodník

Petržalka - Pankúchova
30. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Výjazd na Nový most - bariérový chodník

Petržalka - Výjazd na Nový most
04. apríla 2021 Komentáre4 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Wolkrova - chýba chodník a prechod pre chodcov

Petržalka - Wolkrova
04. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Einsteinova-chodník-poškodená dlažba

Petržalka - Einsteinova
04. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Most SNP (býv. Nový most) - betónové kvádre pod Mostom SNP

Petržalka - Most SNP (býv. Nový most)
17. júna 2020 Komentáre12 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Bosákova - nelegálna stavebná úprava na ceste

Petržalka - Bosákova
29. apríla 2020 Komentáre2 Hodnotenie9
V riešení
 
meno užívateľa

Holíčska - rozkopaný chodník

Petržalka - Holíčska
27. decembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Budatínska - chodník vo veľmi zlom stave

Petržalka - Budatínska
13. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie6
Neriešený
 
meno užívateľa

Vydutý chodník

Petržalka - Znievska
10. septembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Totálne zničený chodník

Petržalka - Znievska
25. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Blagoevova - bariérový chodník

Petržalka - Blagoevova
23. marca 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Beňadická - znečistený chodník

Petržalka - Beňadická
23. januára 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Blagoevova - bariérový chodník

Petržalka - Blagoevova
23. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Haanova - zablatený chodník

Petržalka - Haanova
17. októbra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0