Filter

Zistiť moju polohu

Rača, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Chýbajúca dopravná značka na ohnutom stĺpe

Rača - Rustaveliho


13. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Spadnutý kryt elektroinštalácie na semafore

Rača - Pri vinohradoch


12. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Bezpečnosť prechodu pre chodcov

Rača - Kadnárova


06. júna 2018

12 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Nebezpečný pozostatok značky

Rača - Dopravná


04. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2018

Ovisnuté križovatkové zrkadlo

Rača - Pri vinohradoch


17. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Odcudzená značka prechod pre chodcov

Rača - Hybešova


14. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2018

Zjazdený priechod Krasňany

Rača - Černockého


25. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Neviditeľné priechody v Rači

Rača - Detvianska


16. apríla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Priechod pre chodcov pred ZUŠ

Rača - Vrbenského


07. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Chýbajúci chodník a prechody pre chodcov

Rača - Pri kolíske


24. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Nebezpečná zákruta medzi Sl.Grobom a Ch.Grobom

Rača - Púchovská


19. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Nebezpečné parkovanie, neprehľadná križovatka.

Rača - Detvianska


17. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zabudnutý podstavec zo značky

Rača - Detvianska


05. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zbúraná značka Rača

Rača - Rustaveliho


05. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Február 2018

Odlomená značka

Rača - Pri vinohradoch


23. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený