V riešení 0
Vyriešené 0
Neriešené 0
Rozhodnite 0

Rača, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Príklady podnetov: výmoly, neopravené rozkopávky, neudržiavané cesty, nefunkčné retardery, semafory, hrdzavé, zle viditeľné alebo pokryvené značky, neefektívne riešený systém dopravy na križovatkách alebo jednosmerných cestách...

Klzisko Pri vinohradoch

Rača - Pri vinohradoch


19. januára 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Klzisko na Jurkovičovej

Rača - Jurkovičova


19. januára 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Zľadovazeľá Horná ulica v Krasňanoch

Rača - Horná


18. januára 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Chodníky pod ľadom

Rača - Úžiny


17. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Chodníky pokryté ľadom

Rača - Hubeného


16. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neodhrabaný sneh - Cyprichova ulica

Rača - Cyprichova


12. januára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2016

Zabránenie vjzadu áut na chodník

Rača - Tbiliská


15. decembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Chodník - Pekná cesta

Rača - Pekná cesta


15. decembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Množstvo popadaného lístia na parkovisku

Rača - Cígeľská


11. decembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Chýbajúci asfalt na chodníku

Rača - Púchovská


07. decembra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2016

Nová križovatka pri Drevone

Rača - Závadská


21. novembra 2016

7 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Chýbajúci kanalizačný poklop - parkovisko Cyprichova ul.

Rača - Cyprichova


16. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Chybajúci kus chodníku ku zastávke MHD OU Obchodné vo Vajnoroch

Rača - Na pántoch


07. novembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Bezbariérový chodník. Fakt?

Rača - Račianska


07. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2016

Padnutý strom na Novohorskej ulici

Rača - Novohorská


29. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený