V riešení 0
Vyriešené 0
Neriešené 0
Rozhodnite 0

Rača, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Chýbajúci prechod.

Rača - Pekná cesta


22. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chýbajúci prechod

Rača - Pekná cesta


22. marca 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Ohnuté zrkadlo pred výjazdom z bytoviek

Rača - Kadnárova


20. marca 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Strom zakrýva značenie

Rača - Hlinícka


15. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Zaslané samospráve
 
Február 2017

Zrušený prechod na Peknej Ceste

Rača - Pekná cesta


14. februára 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Dvojité značenie cyklotrasy

Rača - Karpatské námestie


10. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
December 2016

Prechod pre chodcov Kadnárova

Rača - Kadnárova


18. decembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúca dopravná značka

Rača - Púchovská


16. decembra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Chýbajúce prechody pre chodcov na Kadnárovej

Rača - Kadnárova


14. decembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Semafóry na Račianskej, Žitnej a Púchovskej.

Rača - Račianska


13. decembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Október 2016

Neviditeľný prechod

Rača - Jakubská


29. októbra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Prechod pre chodcov Hečkova/Kadnárova

Rača - Kadnárova


20. októbra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nevhodné - krátke nastavenie svetelnej signalizácie

Rača - Hečkova


19. októbra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zmena prerušovanej čiary (V2) na plnú čiaru (V1)

Rača - Dopravná


11. októbra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Vyriešený