Rusovce, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri gaštanovej aleji-Zeleň a životné prostredie-výrub stromov

Rusovce - Pri gaštanovej aleji
01. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trajánova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Rusovce - Trajánova
14. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Irkutská-Mestský mobiliár-iné

Rusovce - Irkutská
11. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dažďová voda

Rusovce - Pri gaštanovej aleji
28. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spadnutý strom

Rusovce - Balkánska
01. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Začínajúca skládka

Rusovce - Balkánska
06. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spadnutý strom na chodníku

Rusovce - Balkánska
14. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rusovské jazero = smetisko

Rusovce - Rusovská cesta
31. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zarastený cyklochodník burinou

Rusovce - Irkutská
17. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Schody do lesoparku v Rusovciach pri Gerulate

Rusovce - Gerulatská
03. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Posprejovaná informačná tabuľa

Rusovce - Rusovská cesta
08. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená informačná tabuľa

Rusovce - Rusovská cesta
08. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupratané smeti

Rusovce - Rusovská cesta
08. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti

Rusovce - Rusovská cesta
08. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti v lesoparku

Rusovce - Rusovská cesta
08. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0