Rusovce, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Vývojová-Verejný poriadok-nelegálna strelnica

Rusovce - Vývojová
13. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Irkutská-strom-plánovaný výrub

Rusovce - Irkutská
01. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie4
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Balkánska-Verejné služby-upchatá kanalizácia a žľab

Rusovce - Balkánska
15. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vývojová-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Rusovce - Vývojová
12. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Balkánska-zábradlie-poškodené

Rusovce - Balkánska
18. apríla 2019 Komentáre3 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Irkutská-vertikálna značka-poškodená

Rusovce - Irkutská
03. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Latenská-lavička-poškodená

Rusovce - Latenská
31. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Balkánska-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Rusovce - Balkánska
12. marca 2019 Komentáre4 Hodnotenie1
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Balkánska-cesta-výtlk

Rusovce - Balkánska
05. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Skladka odpadu okolo jazera v Rusovciach

Rusovce - Irkutská
15. septembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Z chodníka stojisko?

Rusovce - Rusovská cesta
15. augusta 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Skládky na jazere Rusovce

Rusovce - Irkutská
25. júla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neupravená zeleň vyčnievajúca na cyklotrasu

Rusovce - Cesta k Rajke
21. júla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chybné umiestnenie značiek MPR medzi Petržalkou a Rusovcami

Rusovce - Colnícka
14. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník na Balkánskej ulici

Rusovce - Balkánska
13. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0