Rusovce, Verejné služby, Najobľúbenejšie za týždeň

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Švébskej ulici (za Ponteom)

Rusovce - Starorímska
23. novembra 2011 Komentáre21 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Smrad z kanalizácie

Rusovce - Kovácsova
02. marca 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkcne verejne osvetlenie-Rusovce Longobardska

Rusovce - Maďarská
20. novembra 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Osvetlenie a hasicska pripravenost Starorimska a Firmova

Rusovce - Starorímska
02. marca 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nový stožiar verejného osvetlenia

Rusovce - Balkánska
06. apríla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

LED osvetlenie

Rusovce - Balkánska
08. júla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Balkánska-Verejné služby-upchatá kanalizácia a žľab

Rusovce - Balkánska
15. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0