Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Ružinov, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

TMAvá Budúcnosť

Ružinov - Ostredková


17. apríla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Chýba kanálový poklop na starej seneckej ceste

Ružinov - Cesta na Senec


17. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neosvetlené ihrisko

Ružinov - Martinčekova


16. apríla 2018

Zodpovednosť: Siemens

Zaslané samospráve
 

Nefungujúce svetlo na Moldavskej 11

Ružinov - Moldavská


14. apríla 2018

Zodpovednosť: Siemens

Zaslané samospráve
 
Marec 2018

Z lampy visí kábel - Trnavská

Ružinov - Trnavská cesta


30. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Opakované zatápanie železničného podjazdu

Ružinov - Gruzínska


19. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Osvetlenie na Dulovom námestí

Ružinov - Dulovo námestie


17. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Upchatý kanál

Ružinov - Astrová


16. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Upchané kanalizačné vpusty pri cintoríne na Kľukatej ulici

Ružinov - Kľukatá


12. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Nesvietiaca lampa

Ružinov - Chlumeckého


07. marca 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Nebezpečný poklop kanalizácie

Ružinov - Slovinská


05. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chýbajúci poklop

Ružinov - Skladištná


01. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Február 2018

Oprava, alebo "oprava" verejného osvetlenia?

Ružinov - Jašíkova


18. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Tri upchaté kanalizačné zvody na Prievozskej

Ružinov - Prievozská


09. februára 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2018

Vianočné stromčeky

Ružinov - Zvolenská


31. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení