Ružinov, Všetko ostatné

Opustený neudržiavaný mestský pozemok

Ružinov - Banšelova


28. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zlomená koľajnica

Ružinov - Smolnícka


19. septembra 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
August 2018

Návrh na zjednodušenie dopravy - Vietnamská

Ružinov - Vietnamská


28. augusta 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Uzavretý
 

Opustený (chátrajúci) novinový stánok

Ružinov - Tomášikova


25. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Cyklisti na chodníku

Ružinov - Páričkova - časť


03. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Júl 2018

Opustené novinové stánky

Ružinov - Tomášikova


30. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Diera do rozvodov

Ružinov - Bajzova


05. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Neriešený
 
Máj 2018

Ružinovský PRIOR je bez plota a ma nových nájomnikov

Ružinov - Tomášikova


24. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Padajúca omietka

Ružinov - Bazová


09. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Volný pohyb psov

Ružinov - Košická


03. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
Apríl 2018

Nelegálna reklama

Ružinov - Studená


21. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Martinčekova skrášlovanie

Ružinov - Martinčekova


19. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Uzavretý
 

Parkovanie na chodníku, vyjazdený trávnik, úzka komunikácia.

Ružinov - Nezábudková


15. apríla 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Marec 2018

Nedostatok vreciek na psie exkrementy lokalita Ružinov

Ružinov - Jadrová


27. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení