Ružinov, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity)

Neporiadok

Ružinov - Na piesku


14. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
September 2018

Most Apollo znečistený graffitmi

Ružinov - Most Apollo


26. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Ilegálna reklama na verejnom pozemku

Ružinov - Pribinova


19. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Rušenie nočného klubu v Student House Bratislava

Ružinov - Tomášikova


15. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Uzavretý
 

Víkendové stavebné práce na Solivarskej

Ružinov - Solivarská


15. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Hlučné stavbárske práce počas víkendu

Ružinov - Prešovská


09. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Uzavretý
 

Odklon lietadiel na Ružinov - Prievoz

Ružinov - Telocvičná


07. septembra 2018

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 
August 2018

Hluk zo Zlatých pieskov

Ružinov - Mierová


26. augusta 2018

28 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Odpadky pri zastávke Pažitková

Ružinov - Prievozská


22. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Časté rušenie nočného kľudu

Ružinov - Mierová


21. augusta 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Staré reklamné tabule zasahujúce do chodníka

Ružinov - Velehradská


04. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Rušenie nočného kľudu LaPutika - Záhradnícka

Ružinov - Záhradnícka


02. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Uzavretý
 
Júl 2018

Rušenie nočného pokoja a neporiadok

Ružinov - Súmračná


29. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Nevhodne umiestnený billboard

Ružinov - Bajkalská


21. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Rušenie hlukom z autoumyvárky

Ružinov - Prievozská


18. júla 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

V riešení