Filter

Zistiť moju polohu

Ružinov, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Chýbajúce označenie na zastávke MHD

Ružinov - Mlynské nivy


11. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Ohnutá značka na Drieňovej

Ružinov - Drieňová


11. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Posunutie značky, alebo vyznačenie na vozovke

Ružinov - Košická


11. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Žiaden výhľad na prechode pre chodcov

Ružinov - Bajkalská


11. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Výjazd z diaľnice

Ružinov - Cesta na Senec


09. októbra 2018

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

Uzavretý
 

Fantómová kolóna

Ružinov - Cesta na Senec


01. októbra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
September 2018

Zakreslenie vodorovného dopravného značenia

Ružinov - Kozmonautická


29. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Zaslané samospráve
 

Svojvolne nakreslené vodorovné značenie

Ružinov - Meteorová


29. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Uzavretý
 

Zničená značka

Ružinov - Cyrilova


23. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Chýbajúce dopravné značenie

Ružinov - Nové záhrady


19. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Padnutá značka na Trnávke

Ružinov - Bulharská


19. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Vyznačenie koridoru pre chodcov a parkovacích miest

Ružinov - Hraničná


12. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Odpočítavanie zelenej / červenej na všetkých semaforoch

Ružinov - Trnavská cesta


09. septembra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Prechod pre chodcov -na Klincovej je iba jeden

Ružinov - Klincová


09. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Zvalená značka - Košická x Landererova

Ružinov - Košická


08. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení