Ružinov, Verejné služby, Najaktívnejšie

V riešení
 
meno užívateľa

Zlý odvod vody z chodníka

Ružinov - Trnavská cesta
25. júla 2017 Komentáre4 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Ivanská cesta-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Ivanská cesta
05. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bulharská-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Bulharská
14. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Nesvietiace lampy na Moste Apollo

Ružinov - Košická
12. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Gregorovej-kanalizácia-upchatá

Ružinov - Gregorovej
28. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bulharská-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Bulharská
29. októbra 2019 Komentáre10 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bulharská-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Bulharská
14. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Trnavské mýto-Verejné služby-iné

Ružinov - Trnavské mýto
20. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci poklop kanála

Ružinov - Záhradnícka
01. marca 2010 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Poškodená zastávka

Ružinov - Cesta na Senec
27. mája 2010 Komentáre2 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Preloženie dočasnej trolejbusovej zastávky

Ružinov - Radničné námestie
06. októbra 2010 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dažďový vpust pred vchodom na Šalviovej 52

Ružinov - Šalviová
13. januára 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stav zastávok sa rýchlo zhoršuje

Ružinov - Trnavské mýto
15. februára 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená strieška električkovej zastávky

Ružinov - Ružinovská
09. decembra 2011 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zelinárska ulica bez verejného osvetlenia

Ružinov - Zelinárska
18. decembra 2011 Komentáre4 Hodnotenie0