Ružinov, Automobily, MÚ Ružinov, Najaktívnejšie, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Žltá čiara na parkovisku

Ružinov - Tomášikova
24. februára 2010 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníkoch

Ružinov - Klincová
11. mája 2011 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku Klincová

Ružinov - Klincová
13. mája 2011 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na Sedmokráskovej ulici

Ružinov - Sedmokrásková
02. februára 2012 Komentáre4 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovisko na travniku (byvalom)

Ružinov - Brodná
10. decembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zabratie oboch chodníkov

Ružinov - Nerudova
20. júla 2015 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Ďalší zničený trávnik

Ružinov - Rovná
14. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na trávnatej ploche

Ružinov - Budovateľská
08. apríla 2016 Komentáre2 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Ružinov - evidencia vrakov

Ružinov - Mierová
13. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Arogantné parkovanie na chodníku

Ružinov - Trnavská cesta
30. apríla 2016 Komentáre2 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Zle vyznačené parkovacie miesta pre zdravotne postihnutých

Ružinov - Kvačalova
08. júna 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nezmyselná značka zákazu státia

Ružinov - Sečovská
12. júna 2016 Komentáre12 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Telesne zdravotne postihnutý/ parkovacie miesto na chodniku ?

Ružinov - Svätoplukova
21. júna 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zmena dopravného značenia

Ružinov - Vietnamská
22. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zaberanie priestoru chodcom

Ružinov - Kvačalova
31. júla 2016 Komentáre2 Hodnotenie1