Ružinov, kôš, Mestský mobiliár, Najaktívnejšie

V riešení
 
meno užívateľa

Astronomická-kôš-chýbajúci

Ružinov - Astronomická
01. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pribinova - zmiznutý smetný kôš pri parkovisku

Ružinov - Pribinova
01. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevysypané kontajnery

Ružinov - Prievozská
29. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Odpadkové koše na Bajkalskej

Ružinov - Trnavská cesta
03. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce smetné koše Martinčekova

Ružinov - Martinčekova
03. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Stále plný kôš na detskom ihrisku na Nezábudkovej

Ružinov - Nezábudková
08. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný smetný kôš Rovníkova (pešia zóna)

Ružinov - Rovníková
08. júna 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pridanie smetiaku

Ružinov - Súmračná
20. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odtrhnuty kôš

Ružinov - Trnavské mýto
22. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný smetný kôš

Ružinov - Ružinovská
30. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Problém s odvozom odpadu Košická 20

Ružinov - Košická
01. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Odpadky na zastávke Trnavská

Ružinov - Trnavská cesta
17. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neustále plný kôš na zastávke Mlynské Nivy

Ružinov - Mlynské Nivy
22. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zvalený kôš -parčík roh Záhradnícka/Miletičova

Ružinov - Záhradnícka
13. novembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Stále plné kontajnere na papier a plasty na Listovej

Ružinov - Listová
19. decembra 2017 Komentáre6 Hodnotenie0