Ružinov, kôš, Mestský mobiliár, Najaktívnejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Ružová dolina-kôš-chýbajúci

Ružinov - Ružová dolina
14. mája 2021 Komentáre22 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bajkalská-kôš-poškodený

Ružinov - Bajkalská
23. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pridanie smetiaku

Ružinov - Súmračná
20. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Stále plné kontajnere na papier a plasty na Listovej

Ružinov - Listová
19. decembra 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce smetné koše na Záhradníckej

Ružinov - Záhradnícka
20. februára 2018 Komentáre17 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce smetiaky na Trnavskej ceste = krík ako smetiak

Ružinov - Trnavská cesta
20. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nedostatočný smetiak zastávka Mlynské nivy

Ružinov - Mlynské Nivy
12. apríla 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Smetisko na zastávke Košická

Ružinov - Prievozská
21. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Smetný kôš prosím

Ružinov - Velehradská
15. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyvalený odpadkový kôš

Ružinov - Miletičova
17. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnený kôš

Ružinov - Mierová
16. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odtrhnutý smetný kôš Rumančekova

Ružinov - Pivoňková
09. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečná lavička

Ružinov - Jégého
17. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnený kôš na plasty

Ružinov - Trenčianska
16. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Plné smetné koše

Ružinov - Jašíkova
02. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0