Ružinov, kôš, Mestský mobiliár, MÚ Ružinov, Najaktívnejšie

Vyriešený
 
meno užívateľa

Ivana Horvátha-kôš-chýbajúci

Ružinov - Ivana Horvátha
04. januára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ukradnuté smetné koše

Ružinov - Šalviová
28. januára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený kôš na Šalviovej

Ružinov - Šalviová
25. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pribinova - zmiznutý smetný kôš pri parkovisku

Ružinov - Pribinova
01. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce smetné koše Martinčekova

Ružinov - Martinčekova
03. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Stále plný kôš na detskom ihrisku na Nezábudkovej

Ružinov - Nezábudková
08. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný smetný kôš Rovníkova (pešia zóna)

Ružinov - Rovníková
08. júna 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pridanie smetiaku

Ružinov - Súmračná
20. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný smetný kôš

Ružinov - Ružinovská
30. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Problém s odvozom odpadu Košická 20

Ružinov - Košická
01. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zvalený kôš -parčík roh Záhradnícka/Miletičova

Ružinov - Záhradnícka
13. novembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce koše v parku za zdravotníckym strediskom na Trnávke

Ružinov - Bulharská
29. decembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zhorené koše na separovaný odpad

Ružinov - Rumančeková
04. januára 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničený kôš

Ružinov - Gregorovej
10. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci smetný kôš Martinčekova 20

Ružinov - Martinčekova
20. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0