Ružinov, kôš, Mestský mobiliár, Najaktívnejšie

V riešení
 
meno užívateľa

Ružová dolina-kôš-chýbajúci

Ružinov - Ružová dolina
14. mája 2021 Komentáre22 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bajkalská-kôš-poškodený

Ružinov - Bajkalská
23. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ukradnuté smetné koše

Ružinov - Šalviová
28. januára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený kôš na Šalviovej

Ružinov - Šalviová
25. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pribinova - zmiznutý smetný kôš pri parkovisku

Ružinov - Pribinova
01. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevysypané kontajnery

Ružinov - Prievozská
29. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Odpadkové koše na Bajkalskej

Ružinov - Trnavská cesta
03. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce smetné koše Martinčekova

Ružinov - Martinčekova
03. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Stále plný kôš na detskom ihrisku na Nezábudkovej

Ružinov - Nezábudková
08. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný smetný kôš Rovníkova (pešia zóna)

Ružinov - Rovníková
08. júna 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pridanie smetiaku

Ružinov - Súmračná
20. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odtrhnuty kôš

Ružinov - Trnavské mýto
22. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný smetný kôš

Ružinov - Ružinovská
30. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Problém s odvozom odpadu Košická 20

Ružinov - Košická
01. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky na zastávke Trnavská

Ružinov - Trnavská cesta
17. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0