Ružinov, Mestský mobiliár, Iné, Najaktívnejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Plné kontajnery

Ružinov - Mesačná
17. februára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Koše

Ružinov - Miletičova
03. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prekrytie, resp. klietky pre smetiaky na ulici Štefunkova

Ružinov - Štefunkova
13. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Slabý tlak vody vo fontáne

Ružinov - Ružinovská
20. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnený kôš na plasty

Ružinov - Trenčianska
16. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Plné smetné koše

Ružinov - Jašíkova
02. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zelinárska-kôš-preplnený

Ružinov - Zelinárska
20. decembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Líščie nivy-kôš-preplnený

Ružinov - Líščie nivy
18. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Miletičova-cyklostojan-poškodený

Ružinov - Miletičova
28. februára 2019 Komentáre3 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Drieňová-detské ihrisko-poškodené

Ružinov - Drieňová
24. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1