Ružinov, Zeleň a životné prostredie, Najaktívnejšie

V riešení
 
meno užívateľa

Exnárova-Zeleň a životné prostredie-iné

Ružinov - Exnárova
05. júla 2019 Komentáre28 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaná zeleň na chodníku v parku pri Parkovej ulici

Ružinov - Parková
22. augusta 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kameň pri križovatke Tomášiková-Rožňavská ako umelecké dielo?

Ružinov - Rožňavská
04. mája 2017 Komentáre6 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Slovinská-krík-neostrihaný

Ružinov - Slovinská
15. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Exnárova-znečisťovanie-pôdy

Ružinov - Exnárova
08. októbra 2019 Komentáre6 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Prerastená špatiaca burina na rohu križovatky pri starej Ikei

Ružinov - Bajkalská
20. júna 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky pri bytovom dome Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
07. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Rozjazdený trávnik Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
14. februára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistenie ovzdušia Rafinériou

Ružinov - Vlčie hrdlo
20. februára 2018 Komentáre17 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Exnárova-strom-suchý

Ružinov - Exnárova
12. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Súťažná-strom-suchý

Ružinov - Súťažná
31. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie3
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Tomášikova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Ružinov - Tomášikova
31. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Bajkalská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Bajkalská
13. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Miletičova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Miletičova
13. januára 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečný kryt

Ružinov - Miletičova
29. januára 2010 Komentáre0 Hodnotenie0