Ružinov, Siemens, Naposledy komentované, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Bulharská-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Bulharská
29. októbra 2019 Komentáre73 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krasinského-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Krasinského
12. decembra 2019 Komentáre9 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Na križovatkách-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Na križovatkách
14. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Na križovatkách-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Na križovatkách
13. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpecna lampa

Ružinov - Bajkalská
12. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hraničná-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Hraničná
23. septembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Doležalova-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Doležalova
20. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kryt na pouličnej lampe

Ružinov - Ružinovská
27. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Oprava, alebo "oprava" verejného osvetlenia?

Ružinov - Jašíkova
20. februára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pozostatky starej lampy?

Ružinov - Metodova
15. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vytŕčajúce káble z verejného osvetlenia

Ružinov - Prievozská
13. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Albrechtova-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Albrechtova
08. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiaca LED lampa v Kukoreliho parku

Ružinov - Svätoplukova
15. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stachanovská-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Stachanovská
13. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujuce lampy na Kaštieľskej

Ružinov - Kaštieľska
03. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0