Ružinov, iné, Mestský mobiliár, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Cesta na Senec-Mestský mobiliár-iné

Ružinov - Cesta na Senec
02. augusta 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-Mestský mobiliár-iné

Ružinov - Tomášikova
19. februára 2021 Komentáre3 Hodnotenie1
Január 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Astrová-Mestský mobiliár-Zle umiestnená zberná nádoba na textil

Ružinov - Astrová
30. januára 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Dulovo námestie-zanedbaná socha/pamätník

Ružinov - Dulovo námestie
16. septembra 2020 Komentáre9 Hodnotenie1
Máj 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Rádiová-zastávka MHD-nedostatočné množstvo zelene

Ružinov - Rádiová
14. mája 2020 Komentáre3 Hodnotenie4
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Rádiová-Mestský mobiliár-iné

Ružinov - Rádiová
24. februára 2020 Komentáre5 Hodnotenie0