Ružinov

Vytlk medzi domami Mileticova 35 a 39

Ružinov - Miletičova


18. decembra 2013

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Odstavena embéčka na Martinčekovej

Ružinov - Martinčekova


17. decembra 2013

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Pravidelne vynechávajúca linka č. 70

Ružinov - Slovnaftská


16. decembra 2013

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zlá kanalizácia

Ružinov - Kozmonautická


14. decembra 2013

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Zaplavený chodník, Ružinovská

Ružinov - Ružinovská


13. decembra 2013

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Výtlky a prechod

Ružinov - Trnavské mýto


13. decembra 2013

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Smetiak v jazere (Štrkovec)

Ružinov - Ružinovská


13. decembra 2013

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Pruh sem pruh tam

Ružinov - Súhvezdná


11. decembra 2013

8 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Dlhodobo neriešené smetie v okolí zástavky

Ružinov - Prievozská


10. decembra 2013

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Opílené dreviny znížili kultúru parku

Ružinov - Hraničná


10. decembra 2013

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Smetisko v strede cesty

Ružinov - Trnavská cesta


10. decembra 2013

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zbytočné zábradlie

Ružinov - Trnavské mýto


09. decembra 2013

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zastávka električiek na Tomášikovej

Ružinov - Tomašikova


09. decembra 2013

2 komentáre 9 aktualizácií

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Padajúca omietka

Ružinov - Pribinova


09. decembra 2013

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Chodnik nepriechodny-listie

Ružinov - Plynárenská


09. decembra 2013

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený